Ludzie

Łączy nas pasja do piękna i profesjonalizm. O urodzie wiemy wszystko – potrafimy ją wydobyć i podkreślić. Wierzymy, że siłą miejsca są ludzie. Nasz zespół stanowią doświadczeni pasjonaci, dlatego do nas chce się wracać!

Zapraszamy do Studia Urody Diamentowy Blask. Stworzyliśmy go dla takich osób jak Ty – wymagających, ceniących luksus i serdeczną atmosferę. Przyjdź, rozgość się w naszych eleganckich, przytulnych wnętrzach i pozwól nam się rozpieszczać.

 

18360388_1318837571498738_895381275_n

MARTYNA KUBUJ

Właścicielka Studia Urody Diamentowy Blask, młoda pasjonatka piękna i urody ludzkiego ciała. Perfekcjonistka, która swoją pasją chce podzielić się z innymi ludźmi – stąd pomysł stworzenia Studia Urody Diamentowy Blask. To niezwykły punkt na mapie stolicy, miejsce gdzie każdy czuje się wyjątkowo, gdzie można przyjść nie tylko po to, by zadbać o siebie i swoją urodę, ale także, by po prostu spotkać się z przyjaciółmi. Zespół, który zgromadziła wokół siebie, to absolutni profesjonaliści w swoich specjalnościach i podobni jej pasjonaci.

 

 

 

 

 

11RENATA KOWALCZYK

Kosmetologią zajmuje się od 1999 r. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Bydgoszczy oraz Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, ukończyła również studia podyplomowe o specjalizacji podologia. Jednak chcąc być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w tych dziedzinach nadal się dokształca uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, sympozjach, kongresach kosmetologicznych i dermatologicznych w kraju i zagranicą.

Oprócz pracy w Studio Urody Diamentowy Blask prowadzi także wykłady i zajęcia praktyczne w studium kosmetycznym oraz na wyższej uczelni (jest promotorem kilkunastu prac licencjackich i magisterskich). Współpracuje z licznymi firmami m.in. kosmeceutyczną Janssen Cosmeceutical, prowadząc szkolenia dla kosmetologów i kosmetyczek. Dzięki swojemu dorobkowi i doświadczeniu często bywa zapraszana przez media jako ekspert i konsultant w dziedzinie kosmetologii; występuje m.in. na antenie TVP1, TVN, TVN Style, TVN Warszawa. Jest również autorką wielu publikacji w czasopismach branżowych i popularnym miesięczniku „Pani Domu”.

 

16831510_1233088540102561_1502405101_n

EWELINA CHMURA

Dyplomowana kosmetyczka z ukończoną specjalizacją – wizaż.
Swoje umiejętności szlifowała na wielu szkoleniach (m.in. Dermika, Vedara, Repechage, Shellac).
Pracowała przy sesjach zdjęciowych m.in. „Mała czarna”, „Zlot wiedźm”, „Western & Victorian”.
Laureatka II miejsca w I Miedzynarodowych Mistrzostwach w Fotografii, Fryzjerstwie i Kosmetyce Profesja 2011 ( kat. Kosmetyka).
Jej największą przyjemnością jest wprowadzanie klientów w stan relaksu, przy perfekcyjnym wykonywaniu dopasowanego indywidualnie  programu zabiegowego. Uśmiech klientów po opuszczeniu gabinetu jest dla niej największą nagrodą.
Poza kosmetyką uwielbia sport, dlatego jest także instruktorką fitness.
Uważa, że ruch i pielęgnacja urody to idealne połączenie.

 

 

 

Pani Maria mała bwMARIA LUBOWICKA

Dyplomowana charakteryzatorka, wizażystka, kreatorka wizerunku, szkoleniowiec, posiadająca wieloletnie doświadczenie w promowaniu profilaktyki zdrowia i zachowania urody na długie lata. Od 1997 roku właścicielka firmy „Wizaż” doradza zarówno klientom indywidualnym jak i firmom w kreowaniu ich wizerunku. Zajmuje się kompleksowo wyglądem zewnętrznym swoich klientów, ich dobrym samopoczuciem psychicznym i fizycznym, w oparciu o spersonalizowaną profilaktykę zdrowia i urody, spowalniając procesy starzenia organizmu, zachowując zdrowie i piękno w naturalny sposób na długie lata!

 

 

 

 

20403650_1393347824076631_1628236708_n EMILIA RODZIANKO 

Od dziesięciu lat w zawodzie, po licznych szkoleniach, doświadczenie zdobywała w czołowych salonach fryzjerskich. Brała czynny udział w wielu eventach. Uwielbia koloryzacje, natomiast w strzyżeniach czuje się jak ryba w wodzie. Wyróżnia ją również kolejna pasja, którą jest terrarystyka.

 

 

 

 

 

 

 

22384969_1457264977684915_1895566538_n KATARZYNA ŁUKASZ – SPALITABAKA

Śmiało można powiedzieć, że stylizacja fryzur jest nie tylko pracą, ale wielką pasją Kasi.
Jej priorytetem jest zdrowy i wypielęgnowany włos.
Świetnie się czuje w temacie koloryzacji natomiast upięcia fryzur okolicznościowych są jej konikiem.
Każdego klienta traktuje indywidualnie, starając się jak najtrafniej zidentyfikować jego potrzeby, ponieważ wie, że zadowolenie klienta stanowi najlepszą reklamę i sprawia wielką satysfakcję z wykonywanej pracy.
Jest fryzjerem z ponad 18 – letnim doświadczeniem, podnosi ciągle swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach branżowych i pokazach fryzjerskich (Gala Mody Polskiej, Pokazy mody).

 

 

 

 

 

tadeuszTADEUSZ KUBIAK

Absolwent Zawodowego Zaocznego Studium Medycznego (kierunek: technik masażu) oraz Wyższej Szkoły Rehabilitacji (kierunek: fizjoterapia), gdzie obecnie jest instruktorem masażu. W swojej bogatej karierze zawodowej był związany m.in. z Instytutem Reumatologii, Polikliniką CSK WAM, Centrum Kształcenia i Rehabilitacji w Konstancinie (jako technik masażu) i Centrum Rehabilitacji „Curatum” (jako fizjoterapeuta).

© 2016 Copyright Diamentowy Blask Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Regulamin i Polityka Prywatności
Realizacja: Suchowski Media