GABINET MASAŻU – TADEUSZ

masaz

Masaż: niezwykła sztuka potrafiąca czynić prawdziwe cuda. Choremu pomaga wrócić do zdrowia, obolałemu przynosi ulgę, zmęczonemu – relaks i odpoczynek. Kiedy świat wciąż gdzieś pędzi na oślep, a nasze życie jest pełne pośpiechu i chaosu, dobrze zrobiony masaż poprawi samopoczucie. Rozluźni napięte mięśnie, uspokoi nerwy, wyciszy umysł, pomoże organizmowi naładować baterie.
Brzmi wspaniale, prawda? I jest w pełni realne – wystarczy, że skorzystasz z naszej bogatej oferty masaży.

Autorski masaż Tadeusza

3o min / 45 min / 60 min
70 zł    /  110 zł  /  150 zł

zapewnia wyciszenie i wszechstronną regenerację organizmu, wskazany również po dużym wysiłku fizycznym. Dzięki wykorzystaniu naturalnych właściwości miodu pszczelego (gryczanego lub lipowego, pochodzącego z polskich pasiek ekologicznych) przyspiesza regenerację mięśni po wysiłku, działa odżywiająco na tkanki, poprawia sprężystość i elastyczność skóry. Wspomaga także modelowanie sylwetki. Dodatkowe zastosowanie naparu z pokrzywy wspomaga i przyspiesza regeneracyjne i odżywiające dla skóry działanie miodu.

Masaż klasyczny

30 min / 60 min / 90 min
70 zł    /  110 zł  /  150 zł

jest najskuteczniejszy w leczeniu chorób narządu ruchu. Jest zarazem najbardziej uniwersalny, bo w zależności od techniki wykonania może mieć działanie wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze, a nawet odchudzające. Wspomaga leczenie m.in. dolegliwości ortopedycznych, neurologicznych oraz ginekologicznych.

Masaż limfatyczny

30 min / 60 min
70 zł    /  110 zł

zalecany przy wszelkiego rodzaju obrzękach, zastojach i problemach z krążeniem limfy. Z tego też powodu cieszy się dużym powodzeniem wśród pań, ponieważ likwiduje uczucie „ciężkich nóg” a także pomaga w walce z cellulitem. Polecany jest również kobietom, które po porodzie chciałyby wrócić do swojej dawnej sylwetki.

Masaż dla kobiet w ciąży

30 min / 70 zł

masaż relaksacyjny, zmniejszający nadmierne napięcia mięśniowe, a tym samym zmniejszający dolegliwości bólowe. Trwa jedynie 30 min.

Masaż segmentarny

30 min / 60 min
70 zł    /  110 min

skuteczny przy wspomaganiu leczenia chorób wewnętrznych oraz stanów pourazowych (np. zwichnięcia lub złamania). Polecany również dla sportowców przed ważnymi startami.

Masaż izometryczny

30 min / 70 zł

wspomaga przyrost siły i masy mięśniowej. Polecany dla osób, które nie mogą obciążać organizmu intensywnymi ćwiczeniami fizycznymi. Rekomendowany w seriach, bo tylko wtedy przyniesie oczekiwane efekty.

Masaż miodowy

30 min / 60 min 
80 zł    / 120 zł

Masaż relaksacyjny

30 min / 60 min / 90 min
70 zł   /  110 zł   /  150 zł

bez wątpienia najprzyjemniejszy. Stanowi doskonałe antidotum na zmęczenie zarówno psychiczne jak i fizyczne. W połączeniu z aromatem olejków eterycznych jest prawdziwą rozkoszą dla ciała i ducha, pozwalając zapomnieć o troskach dnia codziennego i nabrać energii na przyszłość. Zalecany późnym popołudniem lub wieczorem.

Masaż relaksacyjny świecami

30 min / 60 min
80 zł    / 120 zł

zapewnia dobre samopoczucie i wewnętrzną równowagę. To czas na chwilę błogiego relaksu, szczęścia i pielęgnacji najwyższej jakości. Świece do masażu francuskiej firmy Ma Bougie to unikatowy produkt łączący w sobie naturę, elegancję i piękno. Wykonane z produktów najwyższej jakości świece zamiast parafiny zawierają olejek z kokosa, kiełków soi i wosk pszczeli. Po rozpuszczeniu zamieniają się w olejek do zmysłowego masażu ciała, który odżywia i nawilża skórę nadając jej gładką jedwabistość.

Masaż wspomagający odchudzanie

30 min / 60 min
80 zł    / 120 min

rozbija podskórną tkankę tłuszczową, doskonale wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, polepsza ukrwienie skóry i mięśni, wpływa na elastyczność i sprężystość skóry. Bywa czasem nieprzyjemny (z powodu konieczności stosowania dużej siły), ale szybko pojawiające się pozytywne efekty masażu zrekompensują to uczucie.

Masaż antycellulitowy

30 min / 60 min
70 zł    /  110 zł

wspomaga redukcję cellulitu i modelowanie sylwetki w okolicach talii, bioder i ud. Masaż z użyciem preparatu antycellulitowego.

Masaż próżniowy tradycyjną bańką chińską (szklaną)

30 min / 70 zł

dogłębnie oczyszcza organizm, przyspiesza wydalanie toksyn.

 

 

© 2016 Copyright Diamentowy Blask Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Regulamin i Polityka Prywatności
Realizacja: Suchowski Media