Pakiety

 

 PAKIET DLA KOBIET W CIĄŻY

ciazaCiąża to dla kobiety czas wspaniały i trudny zarazem. Wspaniały przyszłym macierzyństwem, trudny, gdyż od mamy wymaga jeśli nie wyrzeczeń to na pewno wielkiej ostrożności. Ostrożności choćby w doborze kosmetyków a także wszelkiego rodzaju zabiegów, także kosmetycznych. Dlatego przygotowaliśmy specjalny pakiet skierowany specjalnie do kobiet w ciąży. W jego skład wchodzą:
zabieg firmowy Image dla kobiet w ciąży (unikalne połączenie witaminy C, kwasu hialuronowego i wyciągów roślinnych daje natychmiastowy efekt nawilżenia, rozjaśnienia i wygładzenia),
relaksacyjny masaż dla kobiet w ciąży (zmniejszający nadmierne napięcia mięśniowe, a tym samym zmniejszający dolegliwości bólowe, trwa tylko 30 min).

Cena pakietu to tylko 225 zł.

 

 

PAKIET DLA NAUCZYCIELI

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudny i wyczerpujący pod każdym względem jest zawód nauczyciela. Nieustanny wysiłek intelektualny, psychiczny i fizyczny, ponadprzeciętny poziom stresu – to wszystko powoduje, że nawet najsilniejszy nauczyciel może w pewnym momencie poczuć się wyczerpany. Dlatego osobom pracującym w szkole tak bardzo potrzebna jest choćby odrobina wyciszenia, relaksu, czasu dla siebie i swojej urody.

Z myślą o tym STUDIO URODY DIAMENTOWY BLASK przygotowało dla nauczycieli specjalny pakiet relaksacyjno-regenerujący w dwóch wariantach, pozwalający na odpoczynek i przywrócenie nadwyrężonych sił. Obejmuje on:

I wariant:

– masaż (45 min);
– manicure (klasyczny);
– zabieg pielęgnacyjny na włosy.
Jego cena specjalna to 149 zł zamiast 260 zł!

II wariant:
masaż (45 min.);
manicure (klasyczny);
zabieg pielęgnacyjny na twarz (dostosowany do rodzaju cery).
Jego cena jest również specjalna i zamiast 360 zł wynosi tylko 199 zł!

UWAGA! Każdy nauczyciel może korzystać z takiego pakietu co miesiąc!

 

 

DIAMENTOWY PAKIET ŚLUBNY

ślubŚlub to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu: w jej trakcie jednym krótkim słowem „tak” nie tylko potwierdzamy uczucie do drugiej osoby, ale także deklarujemy swoją chęć spędzenia z nią całego życia. Jest więc całkowicie zrozumiałe, że każdy chce, aby ślub był pod każdym względem udany i niezwykły, aby nawet po latach można go było wspominać z zachwytem i wzruszeniem. Jednym z warunków jest dobre samopoczucie, które zapewni ci m.in. piękna i niepowtarzalna fryzura, wypielęgnowane paznokcie, wykonany z dbałością i klasą makijaż podkreślający urodę panny młodej.

Kierując się tymi założeniami w STUDIO URODY DIAMENTOWY BLASK przygotowaliśmy całkowicie nowy pakiet skierowany do par planujących ślub: DIAMENTOWY PAKIET ŚLUBNY. Obejmuje on trzy etapy: przygotowanie, próbę generalną i wielki finał.

Przygotowanie

ONA
Zabieg oczyszczający na twarz                                                                           – od 160 zł;
Zabieg regeneracyjny na włosy + koloryzacja                                                – od 250 zł;
Masaże relaksacyjne i modelujące
                                                                    – od 50 zł
Możliwość porady stylizacyjnej dot. stroju i dodatków                               – do uzgodnienia

ON
Peeling głowy z masażem + strzyżenie                                                             – od 100 zł;
Zabieg oczyszczający na twarz                                                                             – od 160 zł;
Masaże relaksacyjne i modelujące                                                                     – od 50 zł
Możliwość porady stylizacyjnej dot. stroju i dodatków                                – do uzgodnienia

UWAGA! W zależności od potrzeb (po konsultacji ze specjalistą) może się okazać, że wskazana jest większa ilość zabiegów regeneracyjnych na włosy lub na twarz.

Próba generalna

ONA
Masaż relaksacyjny (1 godz.)                                                                               – 75 zł;
Zabieg pielęgnacyjny na twarz Diamentowy Luksus                                    – 190 zł;
Manicure i pedicure (klasyczny)                                                                         – od 125 zł
Makijaż próbny                                                                                                        – od 190 zł;
Fryzura próbna                                                                                                        – od 180 zł.

ON
Masaż relaksacyjny (1 godz.)                                                                                – 75 zł;
Manicure (klasyczny)                                                                                             – 40 zł
Strzyżenie, stylizacja                                                                                              – 70 zł.

Wielki finał

ONA
Fryzura końcowa                                                                                                        – od 160 zł;
Makijaż końcowy                                                                                                       – od 170 zł.

ON
Makijaż korygująco-matujący                                                                                 – 130 zł;
Stylizacja fryzury                                                                                                        – 50 zł.

Istnieje również możliwość wykonania sesji fotograficznej w naszym ogródku, a jej cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zamówienia.

Nie zapomnieliśmy także o rodzicach państwa młodych ani o świadkach: dla nich również możemy przygotować specjalny pakiet usług.

UWAGA! Oferta DIAMENTOWY PAKIET ŚLUBNY może być wykorzystana w całości lub w wybranych częściach. Możemy ją też dostosować do indywidualnych potrzeb klientów. W takim wypadku cena jest zależna od zakresu usług oraz liczby klientów.

 

 

PAKIET DLA MAMY

Mama jest najważniejsza na świecie. Czy jest ktoś, komu więcej zawdzięczasz, kto kocha Ciebie miłością bezwarunkową? Czy kogoś kochasz bardziej niż ją?

SERCE MATKIW Dzień Matki nie miałeś czasu, nie miałeś możliwości dać ukochanej mamie prezentu? Nie szkodzi – w Studio Urody DIAMENTOWY BLASK ten dzień trwa cały rok!

Kup voucher na specjalny Pakiet dla Mamy.
W ramach pakietu oferujemy:
– zabieg pielęgnacyjny na twarz: rewitalizacja z peelingiem, ampułką witaminową i maską algowo-witaminową;
– masaż relaksacyjny (30 min.).

I kolejna, bardzo ważna informacja: ten niezwykły pakiet kosztuje jedynie 134 zł i jest do kupienia nawet teraz!

© 2016 Copyright Diamentowy Blask Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Regulamin i Polityka Prywatności
Realizacja: Suchowski Media