Fryzjerstwo

fryzjer

 

Włosy krótkie Włosy średnie Włosy długie
Strzyżenie
50 zł 70 zł 90 zł
Koloryzacja 120 zł (+50 zł Fiber.Complex®) 180 zł (+50 zł Fiber.Complex®) 250 zł (+50 zł Fiber.Complex®)
Sombre/Ombre 200 zł 250 zł 300 zł
Dekoloryzacja 100 zł 250 zł 400 zł
Modelowanie włosów 30 zł 50 zł 70 zł
Keratynowe prostowanie włosów 250 zł 350 zł 450 zł
Botox na włosy 100 zł 150 zł 200 zł
Diamentowe SPA dla włosów 80 zł 100 zł 120 zł
Laminowanie włosów 70 zł
Peeling skóry głowy 70 zł (do usługi 50 zł)
Ekologiczna odbudowa i regeneracja włosów 70 zł
Upięcia okolicznościowe (ślubne, pokazowe) od 180 zł
Przedłużanie włosów Hair talk extensions 25 cm               1500 zł
Hair talk extensions 40 cm              2000 zł
Hair talk extensions 55 cm               3000 zł
(w cenę usługi wliczone 4 paczki włosów hair talk extensions + strzyżenie)
Podciąganie włosów (taśm) 100 zł (za każdą paczkę) co 6 – 8 tyg.
Strzyżenie męskie + stylizacja
40 zł
Odsiwianie włosów dla mężczyzn 100 zł
Strzyżenie zarostu 30 zł
FORMOSA HAIRWASHIG 50 zł, (30 zł do usługi)

FIBER.COMPLEX®

Marzenia profesjonalnych stylistów i fryzjerów na całym świecie o bezpiecznej koloryzacji nawet najjaśniejszymi odcieniami blondu stały się rzeczywistością. Specjalna formuła FIBER.COMPLEX® pozwala wyeliminować uszkodzenia włosa podczas rozjaśniania i koloryzacji. FIBER.COMPLEX® to mieszanka bio aminokwasów, które dzięki budowie molekularnej wnikają bezpośrednio do kory włosa odbudowując jego strukturę od wewnątrz. Powolne uwalnianie się wszystkich substancji odżywczych powoduje, że proces regeneracji jest długotrwały i zapewnia włosom jednolity kolor, blask i naturalne piękno.

Dzięki budowie molekularnej FIBER.COMPLEX® nawet 7-krotnie wzmacnia włos i zwiększa jego elastyczność. Kolor staje się żywy, a włosy miękkie, lśniące i idealnie zregenerowane. Po zabiegu są odżywione, wzmocnione i odporne na wszelkie uszkodzenia.

TRYCHOLOGIA

Badanie trychologiczne 50 zł
Oczyszczający eko peeling skóry głowy z ekstraktem z drzewa hinoki 70 zł
Eko peeling enzymatyczny dla skóry bardzo wrażliwej i łuszczycowej 70 zł
Eko zabieg dla włosów słabych, wypadających
70 zł
Eko zabieg dla włosów przesuszonych
70 zł
Eko zabieg dla włosów przetłuszczających się z łupieżem
70 zł
Eko zabieg dla wrażliwej skóry głowy 70 zł
Eko SPA z ekstraktem z bambusa intensywnie nawilżające do włosów przesuszonych i łamliwych zniszczonych zabiegami chemicznymi
160 zł
Eko SPA z ekstraktem z białej herbaty do włosów zniszczonych po zabiegach chemicznych
180 zł
Eko SPA wzmacniające, zwiększające objętość i przeciwdziałające wypadaniu włosów
180 zł

TRYCHOLOGIA

Nowa, wciąż rozwijającą się dziedzina leżącą na pograniczu medycyny estetycznej i dermatologii. Zajmuje się wszystkimi przypadkami wypadania włosów, łysienia i dolegliwościami takimi jak łuszczyca, łupież itp. Jej celem jest rozpoznanie typu schorzenia oraz jego przyczyn. Diagnozowanie polega na obserwowaniu skóry głowy i włosów w 200-krotnym powiększeniu dzięki mikrokamerze trychologicznej. Przekazywany przez nią dokładny obraz pozwala ocenić stan skóry głowy, kondycje włosów i korzeni włosów. W przypadku stwierdzenia zmian chorobowych w mieszkach włosowych stosowana jest kuracja, która pozwala odzyskać zdrową skórę głowy oraz poprawić kondycję włosów.

Dzięki współpracy z renomowaną, wyznaczającą ekologiczne standardy firmą O’right, w naszym studio proponujemy profesjonalne zabiegi z wykorzystaniem mikrokamery trychologicznej oraz w pełni ekologicznych produktów do pielęgnacji skóry głowy i włosów. Dzięki temu po zdiagnozowaniu problemu możemy podjąć działania mające na celu jego rozwiązanie.

Badanie trychologiczne
Badanie za pomocą mikrokamery trychologicznej, która pozwala szczegółowo zdiagnozować stan skóry głowy oraz kondycję włosa. Na jego podstawie można określić przyczynę danego problemu oraz zaproponować kurację, która pozwoli na powrót do zdrowia.

Oczyszczający eko peeling skóry głowy z ekstraktem z drzewa hinoki
Po zbadaniu stanu skóry głowy mikrokamerą trychologiczną następuje oczyszczenie skóry głowy za pomocą peelingu złuszczającego z wyciągiem z drzewa hinoki połączone z masażem.

Eko peeling enzymatyczny dla skóry bardzo wrażliwej i łuszczycowej
Badanie trychologiczne poprzedza dwuetapowy zabieg przywracający równowagę skóry głowy. Dedykowany osobom ze skórą bardzo wrażliwą oraz osobom z łuszczycą.

Eko SPA z ekstraktem z bambusa intensywnie nawilżające do włosów przesuszonych i łamliwych zniszczonych zabiegami chemicznymi
Pierwszym krokiem jest badanie trychologiczne z użyciem mikrokamery. Następnym – umycie głowy specjalistycznym szamponem oraz nałożenie intensywnie nawilżającej maski z wyciągiem z bambusa.

Eko SPA wzmacniające, zwiększające objętość i przeciwdziałające wypadaniu włosów
Po zbadaniu stanu skóry głowy mikrokamerą trychologiczną następuje oczyszczenie skóry głowy za pomocą peelingu złuszczającego połączone z masażem. Następnym etapem jest umycie głowy specjalistycznym szamponem, nałożenie odpowiedniej maski na włosy oraz zaaplikowanie sprayu wzmacniającego cebulki.

© 2016 Copyright Diamentowy Blask Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Regulamin i Polityka Prywatności
Realizacja: Suchowski Media