XIX Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza

Łowienie ryb to pasja, która pozwala odpocząć po wyczerpującej pracy, wyciszyć się, nabrać sił. Nic więc dziwnego, że wśród wędkarzy można znaleźć także licznych przedstawicieli szeroko pojętego show biznesu. Również znany aktor Marian Łącz był zapalonym wędkarzem i to właśnie pod jego patronatem są organizowane od blisko 20 lat Zawody Wędkarskie Aktorów.
Od początku spiritus movens tej imprezy jest Laura Łącz, córka pana Mariana, również znana aktorka. Co roku na starcie – czy też raczej: na brzegu nad wodą – udaje jej się zgromadzić wiele znanych postaci rodzimego show biznesu. W tym roku impreza odbyła się już po raz dziewiętnasty, a wśród uczestników znaleźli się Tomasz Stockinger, Karol Strasburger, Andrzej Grabarczyk, Marian Opania, Krzysztof Daukszewicz i Rafał Brzozowski. Natomiast jednym ze sponsorów tej wspaniałej imprezy był Salon Urody Diamentowy Blask, który ufundował vouchery m.in. dla zdobywców czołowych miejsc. Gościny wszystkim udzieliło urokliwe Rancho pod Bocianem położone w podwarszawskich Przypkach.
Słoneczna pogoda w tym roku dopisała i być może dlatego ryby pochowały się w trzycinach i nie „współpracowały” z zawodnikami – część uczestników nie złowiła nic! Triumfował Robert Czebotar, w którego siatce znalazło się 6,58 kg ryb. Kolejne miejsca zajęli Tomasz Gęsikowski oraz Dorota Głowacka-Lesień, która dodatkowo zwyciężyła w konkurencji na największą rybę – jej okaz ważył aż 5,58 kg! Ciekawe, jakie będą wyniki za rok?

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmu.

 

© 2016 Copyright Diamentowy Blask Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Regulamin i Polityka Prywatności
Realizacja: Suchowski Media